• Individualus požiūris
  Asmeniškas bendravimas ir dėmesingumas kiekvieno kliento poreikiams ir problemoms.
 • Profesionalumas
  Patyrusių, kūrybingų ir dėmesingų  specialistų komanda.
 • Kompetencija
  Nuosekli pagalba nuo verslo idėjos gimimo iki jos realizavimo.
 • Vertybės
  Jaučiamės atsakingi už savo aplinką, todėl siekiame savo darbais teigiamai prisidėti prie Lietuvos ateities kūrimo.

„Horizontas 2020“ programos MVĮ instrumentas finansuos ir lietuvių įmonę

Europos Komisija paskelbė, kad pirmojo finansavimo etape pagal naują mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) rėmimo priemonę atrinkta ir viena finansuotina paraiška iš Lietuvos – UAB „Ars Lab“. Prie šios paraiškos rengimo aktyviai prisidėjo „Consultus magnus“ specialistai.

Ši priemonė, pagal kurią novatoriškos mažosios įmonės gauna paramą, kad įgyvendintų idėjas rinkoje, yra inicijuota pagal programą „Horizontas 2020“ ir jai numatyta 3 mlrd. eurų. Iš viso 155 mažosios ir vidutinės įmonės iš 21 šalies (ES valstybių narių ar „Horizonto 2020“ asocijuotųjų šalių) gaus po 50 000 EUR, kuriais finansuos galimybių studijas siekdamos plėtoti inovacijų strategijas. Be to, MVĮ galės pasinaudoti iki trijų dienų trukmės verslo konsultavimo paslaugomis.

Laikantis paprastos ir greitos tvarkos, iš priemonės skiriamos dotacijos įmonių inovacijų galimybių studijoms (pirmuoju etapu) ir parodomiesiems projektams (antruoju etapu) finansuoti. Be to, už investicijoms subrandintas koncepcijas bus galima gauti verslo plėtros konsultavimo ir kitų pagalbinių paslaugų (trečiuoju etapu). Taikydama MVĮ priemonę Europos Sąjunga nori finansuoti novatoriškiausias mažąsias įmones, turinčias didelį augimo potencialą. Paraiškų teikimo procesas yra paprastas, tačiau finansavimas skiriamas tik geriausiems projektams.

Iš viso dėl pirmųjų dotacijų gauta 2 666 paraiškų iš įvairių Europos šalių. Lietuvos įmonės buvo pateikusios 16 paraiškų ir pagal atrinktų finansuoti paraiškų sėkmės rodiklį užima 9-ąją vietą tarp 21 šalies.